Biurai
Verslo centrai, biurų pastatai 
OGMIOS GRUPĖS vystomi biurų projektai inovatyvūs ir atitinka naujausias pasaulines tendencijas. Mes kuriame humanišką aplinką darbui. Žaluma, vanduo ir šviesa suteikia mūsų kuriamiems projektams ilgaamžiškumo.
Verslo centras DOMUS CENTRAS Vilniuje "Domus centras" - tai išskirtinės architektūros, europinius standartus atitinkantis pastatas netoli Vilniaus centro. Jame yra didžiausias Baltijos šalyse interjero ir apdailos centras "Domus galerija" ir išskirtinis biurų bokštas su parkingu ant stogo.
Objektas administruojamas
OGMIOS MIESTAS Vilniuje 21 ha teritorija centrinėje Vilniaus dalyje. Administruojama per 40 pastatų, - 70 tūkst. m2 patalpose įsikūrę daugiau nei 250 nuomininkų.
Teritorija administruojama
PREKYBOS, PRAMOGŲ IR VERSLO MIESTAS BRUKLINAS ŠIAULIUOSE 9 ha teritorija Šiauliuose vystoma į didžiausią Šiaurės Lietuvoje prekybos, laisvalaikio ir verslo centrą. Pirmasis verslo centras mieste: biurai, konferencijų salė ir verslo viešbutis.
Projektas vystomas
OGMIOS SAVANORIAI Vilniuje
Uždara teritorija, judriausioje Vilniaus vietoje. Nuomojamos patalpos didmeninei prekybai, sandėliams ir biurams.
Teritorija administruojama
OGMIOS BALTIJA KLAIPĖDOJE
Daugiafunkcinių pastatų kompleksas uždaroje teritorijoje ties įvažiavimu į Klaipėdą. Nuomojamos patalpos didmeninei prekybai, sandėliams ir biurams.
Teritorija administruojama