Į pagrindinį NT Projektai Prekybos centrai
Prekybos centrai
Prekybos, pramogų ir laisvalaikio centrai, patalpos prekybai 
OGMIOS GRUPĖ yra vienas didžiausių prekybos centrų vystytojų Lietuvoje, kuris siūlo rinkai prekybos patalpas, novatoriškumu užtikrinančias ilgalaikę sėkmingą veiklą. Mūsų prekybos centrai - tai lankytojų traukos centrai, apimantys visą miestą ar net regioną.
Specializuotas interjero prekybos centras DOMUS GALERIJA Vilniuje "Domus centras" - tai išskirtinės architektūros, europinius standartus atitinkantis pastatas kuriame yra didžiausias Baltijos šalyse interjero ir apdailos centras „Domus galerija“ ir biurų antstatas. 
Projektas administruojamas
Išparduotuvių centras OUTLET PARK Unikalių išparduotuvių ir parduotuvių centras OUTLET PARK yra „Ogmios miesto“ centre. Tai – netradicinio eksterjero 22 tūkst. m² pastatas, kuriame įsikūrusios žinomos Vilniuje prekinių ženklų išparduotuvės, sutraukiančios daug lankytojų.
Objektas administruojamas
OGMIOS MIESTAS Vilniuje "Ogmios miestas" yra prekybos centras "po atviru dangumi". Čia atviros lankytojams per 150 parduotuvių ir paslaugų įmonių, kurių grupės yra žinomos visame mieste šiais prekiniais ženklais: „Šeimos aikštė“, „Parkas Outlet“ „Mašinų kvartalas“, „Interjero kvartalas“, „Ūkio kiemas“,
Teritorija administruojama
Prekybos ir pramogų centras „BABILONAS 2 Prekybos centras „Babilonas 2“ yra sudėtinė daugiafunkcinės 80 ha teritorijos Panevėžyje dalis, vystoma į prekybos, laisvalaikio, biurų, gamybos, logistikos ir gyvenamųjų pastatų miestą mieste.
Objektas administruojamas
Išparduotuvių centras BRUKLINAS Šiauliuose Išparduotuvių centras "Bruklinas" yra sudėtinė daugiafunkcinės 9 ha teritorijos Šiauliuose dalis, vystoma į didžiausią Šiaurės Lietuvoje prekybos, laisvalaikio ir verslo centrą.
Baldų ir interjero centras KLASIKOS NAMAI Vilniuje „Klasikos namai“ yra įsikūręs priešais Žirmūnų ir Kareivių gatvių sankryžą, aktyvioje mažmeninės prekybos bei paslaugų verslo zonoje.
Prekybos centras BALTAI, Kaunas Prekybos centras “Baltai” užima 3500 m² ir yra įsikūręs Kaune, Šilainiuose, Baltų pr. 49F.