Sandėliai
Logistikos centrai, sandėliavimo ir gamybos patalpos 
Industrinės patalpos yra aktyviai naudojamos komercinei nuomai nuo pat OGMIOS GRUPĖS veiklos pradžios. Augant logistikos paslaugų poreikiams, didėjo ir grupės siūlomų sandėlių patalpų kiekis. Šiandien patalpas logistikos centruose galime pasiūlyti praktiškai visuose didžiausiuose Lietuvos miestuose.
Verslo centras AIRPORT BUSINESS PARK Vilniuje Airport Business Park - 22 500 kv.m logistikos, pramoninis ir komercinis centras šalia tarptautinio Vilniaus oro uosto.
Industrinis objektas VILNIAUS DUONOS KEPYKLA UAB UAB "Ormina" ir Nekilnojamojo turto valdymo ir plėtros bendrovės "MG Valda"  valdoma bendrovė "VD Kepykla" baigė  naujos duonos kepyklos Vilniuje projektą. Tai naujausia kepykla Baltijos šalyse, kurioje po vienu stogu įsikūrė gamybos padalinys bei logistikos centras.
Objektas administruojamas
Logistikos centras ORMINA ORMINA yra logistikos centras pietvakarinėje Vilniaus miesto dalyje. Centro dislokacija leidžia  efektyviai organizuoti transporto maršrutus.
Teritorija administruojama
OGMIOS MIESTAS Vilniuje Lokaliai distribucijai arba didmeninei prekybai nuomojamos sandėlių patalpos centrinėje Vilniaus dalyje. Teritorija išsidėsčiusi tarp Žirmūnų, Lakūnų, Verkių ir Lukšio gatvių.
Teritorija administruojama
OGMIOS BALTIJA Klaipėdoje Daugiafunkcinių pastatų kompleksas uždaroje teritorijoje ties įvažiavimu į Klaipėdą. Nuomojamos patalpos didmeninei prekybai, sandėliams ir biurams.
Teritorija administruojama
OGMIOS SAVANORIAI Vilniuje Uždara teritorija bene judriausioje Vilniaus vietoje – Savanorių pr. Nuomojamos patalpos didmeninei prekybai, sandėliams ir biurams.
Teritorija administruojama
Gamybinių patalpų kompleksas ŽUVĖDRA Vilniuje Iki renovacijos Laisvės pr. 55 teritorijoje esantys pastatai yra naudojami kaip gamybinės patalpos. Taip pat nuomuojami plotai sandėliavimui ir prekybai.
Teritorija administruojama
VILIJOS VERSLO PARKAS  Lietuvą ateinančios tarptautinės kompanijos ir lietuviško kapitalo kompanijų poreikis plėtrai sąlygoja spartų nekilnojamojo turto vystymąsi ne tik Vilniaus mieste, bet ir jo prieigose. Vilniuje, kaip ir visoje Lietuvoje, trūksta verslo centrų su gera infrastruktūra, kai viename pastate ar teritorijoje būtų reikiamos patalpos: modernūs biurai, ekspozicinės salės, servisai, patalpos gamybai ar sandėliai.
VISORIŲ CENTRAS - patalpos gamybai ir logistikai Vilniuje VISORIŲ CENTRE nuomuojamos komercinės patalpos gamybos  ir logistikos veiklai.
Uždara teritorija Fabijoniškėse, erdvi automobilių stovėjimo aikštelė, geras privažiavimas automobiliu ir viešuoju transportu. 
PANEVĖŽIO LAISVOJI EKONOMINĖ ZONA <span 13px;"="">2013 m. gruodžio mėnesį „Ogmios Grupė" ir LR Ūkio Ministerija pasirašė Panevėžio laisvosios ekonominės zonos valdymo sutartį, kuria perduotos zonos operatoriaus teisės „Ogmios Grupei".