Viešbučiai
"Ogmios grupės" valdoma įmonė „City hotels“ sukūrė viešbučių tinklą.
Tinklui priklauso "City hotels-Algirdas" ir "City hotels-Rūdninkai, esantys Vilniaus centre.
 
"City Hotels Algirdas" -  keturių žvaigždučių viešbutis Vilniaus  Naujamiestyje, įkurtas 2008 metais.
"City Hotels Rūdninkai" – keturių  žvaigždučių viešbutis Vilniaus Senamiestyje, įkurtas 2005 metais.
Viešbutis "City Hotels Rūdninkai" - tai mažas, jaukus ir svetingas viešbutis pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje. Viešbutis įsikūręs istorinėje vietoje – į vieną iš viešbučio sienų įsiterpia, o taip pat viešbučio kiemelį juosia vienintelė išlikusi senoji Vilniaus gynybinės sienos dalis. Viešbutyje viso yra 28 jaukūs, erdvūs kambariai, 2014 metais buvo pilnai renovuotas viešbučio interjeras.

Restoranas „Belgai“,  esantis greta viešbučio, garsėja  belgų virtuvės patiekalais, taip pat didele belgiško alaus pasiūla
Daugiau žiūrėkite: http://belgai.lt/


Objektas administruojamas
Viešbutis “City Hotels-Algirdas“ Vilniuje "City Hotels Algirdas" - tai "City hotels" tinklui priklausantis keturių žvaigždučių viešbutis, įsikūręs ramioje Naujamiesčio gatvėje, vos už 500m nuo Vilniaus Senamiesčio šurmulio.
Nuo 2008 metų gyvuojančio  viešbučio interjeras  renovuotas  ir modernizuotas 2015 metais.Dabar tai-modernus ir funkcionalus viešbutis, galintis apgyvendinti 80 svečių.
Viešbutis įsikūręs už 1,2km nuo Vilniaus Rotušės ir Centrinės Geležinkelių stoties, 4,4km nuo Tarptautinio Vilniaus Oro uosto.
Šalia viešbučio įsikūręs prancūziškos virtuvės restoranas St .Michel.
Daugiau žiūrėkite: http://stmichel.lt/

Projektas administruojamas
Restoranas - viešbutis NYKŠČIO NAMAI Anykščiuose Anykščiuose atnaujintas erdvus trijų žvaigždučių Restoranas - viešbutis “Nykščio namai“, kuris pasižymi didele teikiamų paslaugų įvairove.
Čia įsikūręs aukštaitiško maisto restoranas, kavinė, banketų salė ir biliardo baras, konferencijų salė.
Viešbutyje vienu metu iš viso gali apsigyventi 120 žmonių.
Greta restorano-viešbučio yra įsikūręs “Anykščių sporto ir laisvalaikio centras“ su profesionalia sporto sale, teniso kortais, sveikatingumo kompleksu.
Projektas administruojamas